| Bulvar | Hikayeler | Fıkralar  | Bayanlar | Arkadaş Ara | Bulvar Gazetesi  | Güzeller | İliski | Sohbet  | Canlıtv  | Video İzle |

BULVAR GAZETESİ VİDEO İZLE BULVAR GAZETESİ VİDEOLAR BULVAR GAZETESİ GAZETE SİTESİ BULVAR BAYAN ARKADAŞ ARAMA BULVAR GAZETESİ LİNK SİTESİ BULVAR GAZETESİ ARKADAŞ ARAMA...

BULVAR GAZETESİ ARKADAŞ ARAMA SAYFASI NASIL ARKADAŞ ARARIM GERCEK ARKADAŞ BULMA BULVAR GAZETESİ

İnternette arkadaş arama öncelikle hoş geldiniz bulvar gazetesi okuyucusu. Internet aleminde bay bayan arkadaş ayarlama sırları yolları kolaylıkları ve bunlara benzer birçok taktik anlatılacaktır sizlere tarafımızca iyi okumanızı sabırla yerine getirmenizi özellikle tavsiye ederiz..

Sayfadaki Konular

1 Sohbet Sitelerinde Bayan Arkadaş Ayarlama

2 Internet Üzerinde Online Yanı Canlı Ve Ortak Oynan Oyunlarda  Bayan Arkadaş Ayarlama

3 Özel Arkadaşlık Sitelerinde Özel Üyelikle Arkadaş Bulma Edinme Yolları

BULVAR GAZETESİ WEBSİTESİ BULVAR GAZETESİ HİKAYELER BULVAR GAZETESİ İTİRAFLAR BULVAR GAZETESİ MAGAZİN HABERLRİ BULVAR GAZETESİ GÜZELLER BULVAR GAZETESİ BAYAN ARKADAŞ ARAMA BULVAR GAZETESİ ERKEK ARKADAŞ ARAMA..

Bayan Arkadaş Ayarlamak İçin Yapılması Gerekenler

Soru 1 = Sohbet Sitelerinde Bayan Arkadaş Ayarlama

Cevap 1 =  Sohbet Sitelerinde Bayan Arkadaş Tavlamak İçin Özellikle Soru Cevap Yarışma Ve Oyun Kanallarında Tarzınıza Uygun Bayan Yarışmacıyı 1 Hafta Gibi Bir Süre Onunla Sohbet Etmeden Takıp Edin Yalnız Kendi Varlığınızı Ona Hissettirin Ama Kesinlikle Özeline Girip Sohbet Etmeye Kalkmayınız Bildiği Sorularda Kullandıgı Rumuzu Yazarak Kendisini Tebrık Ediniz Misal (( Tebrikler Derya )) Gibi Bu Şekilde Varlıgınızı Ona Hissettirin Dikkat Sazan Gibi Sadece Derya Derya Die Tebrik Yağdırmayın Diğerlerini  Cevaplıyanlarada Tebrik Edin İsim Kullanmanıza Gene Dikkat Elde Edeceğiniz İnsan İçin  Bulunduğunuz Ortama Sizde Ayak Uydurun Hiç Bilmeseniz Bile Cevabı uzun Zor Soruları Mausla Tarayıp Google e Yapıştırıp Verilen ip Ucuyla Sorunun Cevabını Kanala Yapıştırın Dıkkat Acele Edip Sorudan Başka Şeylerde Kopyalamayın bi Cuval inciri Berbat Edersiniz Bir Zaman Böyle Gidin İlgi Duyduğunuz İnsanda Zaman sonra Yılışık Bırı Olmadığınız Görerek Oda Size İsminizle Seslenip Tebrik Edecektir Son Aşamaya Geldiniz Demektir Unutmadan Sizden Sonra Kanala Gelir Selam verirse Yine İsmini Kullanarak Selamını Alınız Siz Kanaldayken Çıkarsa Yine İsmini Kullanarak Yolcu Ediniz Evet Son Aşama da Şahsın Kendisi Sizin Özelinize Gelip birşey Sormazsa 1 Hafta Sonunda Siz İlgi Duydugunuz Kişinin Kanalda Eger 1 Hafta İçinde Onun Dinledigi Veyaa Sevdigi Bir Şarkıyı Keşfettiyseniz O Parcayı Sorunuz Eger edemediyseniz Kendiniz Bir Parca Sallayınız. (( Selam Derya Rahatsız Ediyorum Hatta Sizin İçin Sohbetten Daha Önemli Oyundan Bile Sizi Alı koyuyorum Ama Bi M p 3 Aradım Bulamadım  Ebru Gündeş in Kaçak Şarkısı Sizde Varsa Bana Yollaya Bilirimsiniz  Rica Etsem. )) Diyip Msn Adresini Elde Ediniz Bu Şekilde. Bundan Sonrakı 1 Hafta İçinde de Fazla Samımı olmayınız Onunla Oyun Oynayınız Ona Eşlik Ediniz Slm Verip Selam Alınız Herşey Kendiliginden Olacakdır. Dikkat :) Şahsen Hayatında Cok Sevdigi Biri Yoksa :)..

BULVAR GAZETESİ İSTANBULLU BAYANLAR BULVAR GAZETESİ RESİMLER BULVAR GAZETESİ GÜZEL RESİMLER BULVAR GAZETESİ SOHBET BULVAR GAZETESİ MUHABBET BULVAR GAZETESİ CHAT BULVAR GAZETESİ OYUN..

Soru 2 =  Internet Üzerinde Online Yanı Canlı Ve Ortak Oynan Oyunlarda  Bayan Arkadaş Ayarlama

Cevap 2 = İnternet Üzerinde Oynanan Okey Batak Tavla Bilardo King Maca Kızı Gibi Oyunlarda Kız Tavlama. Öncelikle Dikkat Edilmesi Gereken Şey Girdıgınız 4 kişilik Oyunların Eşli Olmasına Dikkat Edin Masadakı Bayan Eşiniz Veya Kol ustu Kol Altı Olsun Önemli Degil Masada Sacma Kelimelerden Kavgadan Patırtıdan Uzak Durun Oyuna Sevdalı Tavrı Verin Masadakı Bayanları Görmezden Gelin Sankı Oynadıgınız Oyun İçin Var oldugunuzu Hissettirin Onlara Arasıra Espiriler Yapın Mesela Bayatlamış Numara Olan Ama Herzaman işe Yarayan Kol Ustunuzdeki Bayana Rumuzuyla Seslenerek Misal ( Derya Ne Bu ya Şeytan Taşlar gıbı Taşlıyorsun Beni Maşallah Gibi :) Esperiler Kol Altınızdakine Eşinize Seslenerek Orti Ben Deryayı Taşlıyorum Ha Gayret Sen Bitcen Hadı Bakım görim Seni Derya Taşınızı Alırsa Vay Ve Ne Şans Var Bundada Ya Tutturamadım Gibi Espiriler Yapmayı unutmayın Dikkat Etmeniz Gereken Bir Konu İlgi Duydugunuz Kişi Eşiniz Degilse Kesinlikle Yenmeyin Yenilincede İntar Etcem Bir Bayana Yenildim Derya Seni Birdaha Kine Hiç Bitirmeden Yenecegim Diyerek Bir Sonrakı oyuna temel Atın Şahsen Eşinizse Kesinlikle Yenilmemek için Elinizden Geleni Yapın Elinizi Bozup Eşinize Oynayın Bunu Ona Söyleyin Sana Oynuyorum Gibi Ona Kazanma GÜveni Aşılayın Bir Bayan Erkegin Kontrolu kendisine Vemesini Sever Sevmeyenlerde Vardır Ama Azınlıktadırlar Onlarla Ograşmayın Ayarlamanız Mucize Olur ;) Kendisine Güvenen Eşi Gören Ortiniz Oyuna Asılcakdır Ve Siz Görmesenizde Şimdilik :) Yüzü Gülücük Sacacakdır  Dikkat Şahısların Rumuzlarını Kesinlikle Unutmayınız 1 veya 1 ay boyunca 1 ay diyorum cünki butür yerlerde uzun Süre Bilir Dedigim Gibi 1 Hafta Veya 1 Ay Boyunca Onun Oldugu Masaya İzleyici Olarak Girin Veya Onun Oldugu Masaya Katılın Veya Onun Sistemde Oldugunu görürseniz Masa Acıp kendisine Davet Gönderin Sizi Fark Etsin Sizi İyice Benim Sesin Kendisine Harika Bir OyuN Eşi Buldugunu Sansın kimbilir Bu Eş Belki ilerde Evlenceginiz Kişi De Olur. Dedigim Gibi Yukardakı Taktıgın Aynısını Bundada Uygulaya Bilirsiniz Msn sini İstemeden Msn Sine Kayıt olmak için. Veya Sohbettı Kurdukdan Sonra Kendisini Sizin Keşfettiginiz Başka Oyun Sitelerine Arkanızdan Cekiniz Bu onun hoşuna Gitcekdir Dikkat Onu tanıdıgınız da Kullandıgı Rumuzun Aynısı Veya Yoksa   Doluysa  Aralarında _ - Gibi İşaretlerin Oldugu Rumuzu Kayıt Edin Size Bidakka Rumuzu Kayıt Edim Dedigin de Veya Kim üyelik Alcak Dediginde Rumuzu Ona Teklif Edin Rumuzu Görünce Bu Hoşuna Gidecekdir. Artık Gerisi Sizin Sohbetinize Kalmış Biz Başlattık Siz Bitirin ;) :P.

BULVAR GAZETESİ TOPLİST SİTE LİNK LERİ BULVAR GAZETESİ TESTEKLEYEN TOPLİSTLER BULVAR GAZETESİ GÜNLÜK HİT VE ZİYARETÇİ GÖSTERGE TOPLİSTLERİ
oyun komedi sohbet